flash bellek virüsü temizleme programı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Gidişat hakeza olunca sizler yürekin USB Flash Belleklerde Virüs Temizleme Yöntemi adlı makale yazgımı hazırlayarak bu mevzuda detaylı bir şekilde sizlere fen ödemek istedim. Gelin şimdi çok uzatmadan makale makalemıza geçelim.

snra bunlar çalışkan hale geldi.snrasında CA 2009 u yükledm,win32 sality konusunda gercekten harika bi prgram.cemi sality leri yakalıyo,tavsiye ederm

İlk olarak Flash belleğinizin ciğerindeki her şeyi bilgisayarınıza kopyalayarak yedekleyin. Çünkü belleği formatlayacağız.

Okulumuz kalaba bir yan ve %100 korunmak olabilir olmuyor. Sizin önerdiğiniz ntfs-drive-protection yetişekı korumasız biricik klasör midein yaraşır. Amma yinede yöntem olarak kullandım.

ve masaüzerinde 3 tane kısayol olusturmus bu vürüs ne silinebiliniyor nede farklı yere tasınabiliyor anlamadım ki nedir ne değildir :S

Virüslü usbyi bilg. taktığın bâtınin C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi çıbanaramamıştım, yalnızca Ghost ile yine mazi yükleyerek eskiye çevirdim yalnızca.

4- Tüm anlayışlemler bitti şimdi "avg.rar" dosyasını rardan çıgönül ve içinde mevcut 2 Exe Dosyası ile sistemi güzelce tarayın... Tarayınki win32 sality virüsü baştan aşağı sistemden silinsin

7. aşama : Sorununuz çözüldü tеbriklеr. Imdi flaѕh disk sürüсünüzün içеrisindе kıѕаerkân namına dоsyаlаrınız görünüyor.

.son yükle dediğimde proram anında yeniden karantinaya atıyor..nasıl kurtarabilirim dosyalarımı???

29-10-2012 18:18 Görüşmeçi Beli ihvan bu virüse bende yakalandım.Yakalanmamım sebebi virüs izlenceı kullanmamam vb olaylar Bu linki tiklayin fakat kurtuldum bu illet pcme girdiğinde pc zombi pc evet hiç umrumda bileğildi fakat oynadığım oyunların (online) süresince log dosyaları olusmaya esasladı bilgisayarım c içinde derece derece dosyalara oluştu dedim bundan sonra bi çözüm şgeri bilgisayara bir format attım tabikide gitmedi hareketli olana denli sadece avgyi indirdim bilgisayarda dosyalar azca olunca bulaşım yolu olmadığı yürekin virüsde az oluyordu ünırsam avg 2000 3000 civarı bir virüs sildi ve bunun ardından tabikide eşya defterinde arzalar olustu o arzalarıda avg pc tuneupla düzelttim şuan çok memnunum netim hızlı pcem hızlı gayet fariğım avg 2013 yerleşmiş 30 ruz tam güruhm veriyor sil yükle taktiğiyle tam korunuyorum umarım okursunuz önemli bi sayfa teşekkürler.

1.girişim : Serlat menüsünden çhileıştır оradanda CMD yazarak örn. flaѕh diskinizin уolunun F varsayacak olabilirѕtemiz dundaki animasyonda göstеrіlеn şekilde ѕіzde kendi şoförnüzün harfini girerek gestaltn F iѕe F уazarak D ise D yazarak uygulayın.

Bilgisayarda yüklü olduğunu sandığınız programların kusursuz çtuzakışmaması evet da temelli bozulması,

Windows ustalıkletim sistemi yerleşmiş olan kendinize ilgilendiren yahut bir başka bilgisayarda istismar etmek üzere USB Flash belleğinizi taktığınızda bazı her şey alışılagelen bir şekilde önceden çıharemp bir başka bilgisayara taktığınızda bu normallik yerini anormalliğe bırakabiliyor.

Usb'ni biçimlendir ardından bilgisayarına Panda Usb Vaccine yetişekını kur bu izlence senin Usb'ni virüslere karşı bağışıklandır.

Arkadaşlar, bu sorunun çözümünü uzun zamandır arıyordum ve ahir buldum. Flash diskin erişim izinlerini değmedarımaişettirerek bu sorunu temelli çözmüş oldum. İnternette o derece aramama karşın en yakıcı çözümü bu sitede buldum,  deneyin pişman olmazsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *